Baskılı Kağıt Poşet – Kağıt Çanta


Bilinirliği arttırma yolunda en iyi reklam araçlarından birisi olan baskılı kağıt poşetler, tekstilden, kuyumculuğu her sektörde sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun için istediğiniz baskı seçeneği ile firmanızın yada tasarımınızın bilinir olmasını sağlayabilirsiniz.

Baskılı kağıt poşet imalatında en önemli detay poşetlerin sağlarıdır. Bunun için ise genel kitle burgu saplı kağıt poşet kullanımını tercih edebilmektedir.

Baskılı kağıt poşet için ister Kraft esmer kağıt kullanabilirsiniz isterseniz de beyaz. İş yerleriniz için hazırlatacağınız baskılı kağıt poşet için gerekli ebat, kağıt cinsi ve üzerinde olmasını istediğiniz baskı tasarımını firmamıza ileterek gerekli fiyat teklifini alabilirsiniz. Dilerseniz dijital baskı ile bizler size bir numune hazırlayarak gönderebiliriz.

Flexo ve ofset baskı materyalleri arasından seçeceğiniz baskı çeşidi ile dilerseniz tasarımı biz oluşturabiliriz. Ya da sizlerin oluşturduğu tasarımı bu seçenekler ile baskıya alabiliriz.

Baskılı Kağıt Çanta

Çevre dostu olan kağıt poşetler, doğaya zarar vermez. Ayrıca uzun yıllar insanların kullanımına sunulmaktadır. Naylon poşetler çevremizde artık kullanılmamakta, tüm sektörler gerek ambalaj dizaynı ve firmanın kalitesini yükseltmek için, gerekse uzun yıllar bu bilinirliği koruma altına alabilmek için karton çanta ve kağıt poşet tüketimine geçmişlerdir.

Maliyeti oldukça ucuz, ancak çok şık bir görünüme sahip olan baskılı poşetler ile markanızı geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Mukavemeti yükseltmek adına baskılı poşetlerin içerisine gerekli destek için dip kartonu yerleştirilir ve poşetin yırtılmasını engellemede destek sağlayabiliriz.

Baskı Tasarım – Çanta – Poşet

Eğer baskılı kağıt poşet almayı düşünüyorsanız ve mevcutta bir baskı tasarımınız yoksa bizler onu da tasarlıyor ve baskılı kağıt poşet tasarımının onayını sizlere sunuyoruz. Baskısı onaylanan tasarımın ardından adete göre baskılı poşet baskısına geçiyoruz.

Uygun maliyete sahip olan bu kağıt poşet ve kağıt çantalar ile rakiplerinize fark atın. Marka bilinirliğinizi arttırın ve müşterilerinizi memnun edin.

Sade ancak şık bir tasarım ile yada oldukça canlı renklerde ve herkesin elinde olan bir kağıt çanta oldukça dikkat çekecektir. İnsanlar bu renklerden sizleri tanıyacaktır.

Marematbaa olarak, karton çanta, kağıt çanta, burgu saplı kağıt poşet, hediye kutusu gibi tüm ihtiyaçlarınız da en kaliteli çözümü sizlere sunmaktadır.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.