Kağıt Çantalar İle Müşterilerinizde İz Bırakın


Artık neredeyse tüm sektörlerde kullanılmakta olan kağıt çanta modelleri ile müşterilerinizin gözünde olumlu bir iz bırakırken, uzun zaman boyunca dayanıklılığı ile de markanızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kağıt çantalar pastane, restoran, alışveriş, hediyelik gibi seçeneklerde zengin kaliteye sahip birer üründür. Klasik poşetlerden yada sıradan paketlemelerden uzak olan kağıt çanta modelleri ile sevdiklerinize armağan edeceğiniz hediyenin kalitesi farklı bir boyut kazanacaktır.

Genellikle beyaz yada esmer Kraft kağıtlar ile hazırlanan bu çantalar ekonomik olarak uygun ancak estetik görünüm açısından son derece popülerdir. Uzun yıllar kalitesini korumakta olan bu çanta türleri sayesinde çanta üzerinde bulunan logonuz veya firmanıza ait bir görselin hafızalarda çok uzun yıllar kalabileceğini bilmelisiniz.

Buda bir nevi sizin aslında elden ele dolaşan bir reklam formatına sahip olmanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda çevreye duyarlı ve geri dönüşümü ile harika bir doğa dostudur.

Firmaların sattıkları ürünleri böylesine muhteşem düşünülmüş bir unsur ile müşterilerine sunması her zaman için avantajdır. Artık eskisi gibi sıradan poşetler kullanılmamakta ve markanızın bilinirliğini Pazar yerinde özgürce dolaşmasını sağlamakta olan kağıt çantalar maliyeti ise oldukça makul.

Müşteri Memnuniyeti + Maliyetsiz Reklam Kaynağı = Kağıt Çanta

Çok cüzzi rakamlar ile hazırlatabileceğiniz kağıt çantalar hem firmanızın imajını yükseltecek hem de müşterilerinizin gözünde harika bir iz bırakacaktır.

Narin bir ürün olması sebebi ile genellikle zücaciye, alışveriş ya da hediyelik eşyalarda kullanılması çok daha uygun olacaktır. Tamamen estetik bir görünüm için üretilen kağıt çantalar genellikle 80 ile 120 gr ağırlığında üretilir. Ancak önerilen miktar 100 gr.dır.

Diğer bir estetik alanı ise saplarıdır. Yüksek oranda burgu saplar ilave edilir ve kullanıcıya konfor sağlar. Uyum halinde bakıldığında ise markanız ve esmer Kraft kağıt çanta harika bir dizayn oluşturmaktadır.

İstenildiğinde talebe göre ister logo, isterseniz de üzerine grafik çalışma baskısı da ekletebilirsiniz. Kısaca üzerinde size ait ne olmasını isterseniz o olur. Markanızı, bilinirliğinizi arttırmanın en iyi yollarından birisi diyebiliriz.

Hem müşteri memnuniyeti, hem de marka bilinirliği için sektörünüze bu üretimi makinalardan sağlanan ve tamamen profesyonelliğin simgesi olan kağıt çantalardan sipariş vermelisiniz. Sipariş vermek için tıklayınız.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir