Hediye Paketi

HEDİYENİN ÖNÜNE GEÇEN KAĞIT HEDİYE PAKETLERİ

Kağıt Hediye Paketi, müşterilerinizin özel günlerini daha anlamlı kılmak için aldıkları hediyenin sunumunda da fark yaratmak istemez misiniz? Hediye Paketlerinizi ip, kurdela, fiyonk gibi detaylarla zenginleştirip, akılda kalıcı ve şık tasarımlar sunuyoruz.

Kağıt, Karton, Kraft Hediye Paketi

Kağıt Hediye Paketi, tanınırlığı arttırmak için firmaların çok fazla tercih ettiği bir pazarlama ürünüdür. Karton Hediye Paketi, genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Kağıt Hediye Paketi müşteriler tarafından sonraki zamanlarda da günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Kağıt Hediye Paketi maliyetini sadece ödediğiniz ya da ürün satışınız üzerinden değil, reklam ürünü olarak size verdiği katkıyı hesaplayarak da değerlendirmelisiniz.

En az 135 gr.’dan başlayarak 250 gr.’a kadar beyaz renk kağıt üzerine ofset baskı ile isim, logo veya görselinizi basarak üretilen, ağzı bantlı veya bantsız ürün grubudur. Yapımı el işçiliği ile üretilen bu hediye paketleri kaliteli ve şık görünümü ile müşterilerimizin tercih ettiği üründür.

Özellikle optik, tekstil, ayakkabı, elektronik, kozmetik, butik mağazalar gibi perakende sektörünün tercihi olan hediye paketleri aynı zamanda tanıtım, sunum veya fuar organizasyonlarında da öncelikle tercih edilen toptan ürün grubudur. Kişiye özel tasarımlarda yapılabilen hediye paketlerinde ihtiyaca göre değişik ebat seçenekleri mevcuttur.

 • Kağıt Hediye Paketi, tanınırlığı arttırmak için firmaların çok fazla tercih ettiği bir pazarlama ürünüdür.
 • Karton Hediye Paketi, genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir.
 • Kağıt Hediye Paketi müşteriler tarafından sonraki zamanlarda da günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir.
 • Kağıt Hediye Paketi maliyetini sadece ödediğiniz ya da ürün satışınız üzerinden değil, reklam ürünü olarak size verdiği katkıyı hesaplayarak da değerlendirmelisiniz.

Hediye Paketi

Kuşe Kağıt, Dört Renk Baskı, Ağzı Bantlı

Standart Kağıt Hediye Paketi

Müşterilerin en çok tercihi ettiği modeldir. Ekstra özellik kullanmadan standart matbaa teknikleri uygulanarak size teslim edilir.

 • Kağıt: A. Bristol, Kuşe Kağıt
 • Baskı: 1, 2 ekstra renk veya 4(CMYK) Renk Sayısı
 • Laminasyon: Mat veya Parlak Selefon
 • Adet: 250 adetten istediğiniz adete kadar.

Makine Tipi Kağıt Hediye Paketi

Tamamı ile makina üretimi olan bu model, ince gramaj ve el işçiliği gerektirmediği için %40 fiyat avantajı sağlar.

 • Kağıt: Beyaz/Esmer Kraft Kağıt
 • Baskı: 1, 2,3 ekstra renk veya 4(CMYK) Renk Sayısı
 • Laminasyon: Yok
 • Adet: 10.000 adetten istediğiniz adete kadar.

Mekik Hediye Paketi

Müşterilerin yastık tipi olarakta bildiği, çok kullanılan bir paketleme seçeneğidir.

 • Kağıt: A. Bristol, Kuşe Kağıt
 • Baskı: 1, 2 ekstra renk veya 4(CMYK) Renk Sayısı
 • Laminasyon: Mat veya Parlak Selefon
 • İp: Polyester, Pamuk, Kağıt İp, Kurdela, Jüt İp ya da El geçmeli
 • Adet: 250 adetten istediğiniz adete kadar.

Özel Hediye & Mekik Paketi

Matbaanın bütün zenginliklerini kullanabilirsiniz, firmanızın prestijine katkı sağlar.

 • Kağıt: A. Bristol, Kuşe, Beyaz 1. Hamur Kağıt, Esmer Kraft Kağıt ya daFantazi Kağıt
 • Baskı: 1, 2,3,4,5,6,7,8 ekstra renk veya 4(CMYK) Renk Sayısı
 • Laminasyon: Mat, Parlak, Renkli, Hologram Selefon
 • Yaldız: Altın, Gümüş, Bronz, Hologram ve bir sürü renk seçeneği
 • Gofe: Logo ya da yazıya kabartma ve ezme şeklinde uygulanabiliyor.
 • Serigraf: Lak, Sim, Kazı Kazan, Kumlu Lak
 • İp: Polyester, Pamuk, Kağıt İp, Kurdela, Jüt İp ya da El geçmeli
 • Adet: 500 adetten istediğiniz adete kadar.

Karton Hediye Paketleri

En az 135 gr.’dan başlayarak 250 gr.’a kadar beyaz renk kağıt üzerine ofset baskı ile isim, logo veya görselinizi basarak üretilen, ağzı bantlı veya bantsız ürün grubudur.  Yapımı el işçiliği ile üretilen bu hediye paketleri kaliteli ve şık görünümü ile  müşterilerimizin tercih ettiği üründür.  Özellikle optik, tekstil, ayakkabı, elektronik, kozmetik, butik mağazalar gibi perakende sektörünün tercihi olan hediye paketleri aynı zamanda tanıtım, sunum veya fuar organizasyonlarında da öncelikle tercih edilen toptan ürün grubudur. Kişiye özel tasarımlarda yapılabilen hediye paketlerinde ihtiyaca göre değişik ebat seçenekleri mevcuttur.

Çalışmanızı isterseniz Topkapı ofisimizde baskıya hazır hale getirebilir, eğer mevcutta bir çalışmanız yoksa grafik departmanımız size alternatif çalışmalar yaparak 1. Hamur, Amerikan Bristol, Kuşe, Triplex, gibi beyaz yüzeyli kağıtlardan çalışmanıza en uygun kağıda yönlendirerek ürününüzün en yüksek görsel zenginliğe ulaşmasında size yardımcı olacaktır. İsterseniz 1. Hamur kağıdı seçerek laminasyona ihtiyaç duymadan fiyat faydası sağlayabilir, isterseniz de kuşe veya Amerikan Bristol gibi pürüzsüz yüzeyli bir kağıt seçerek baskınızı göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

1. Hamur dışındaki kağıtlara mat, parlak, hologram ya da ipeksi dokunuş hissi veren kadife selefon ( laminasyon ) yaparak hediye paketinin hem kalitesini arttırabilir hem de ekstra mukavemet sağlayabilirsiniz. Çalışmanıza en uygun kağıdı ve laminasyon seçeneğinden sonra devamında arzu ederseniz 1 adet dijital baskı ile numune hazırlayarak çalışmanızın poşet üzerindeki yerleşimini görüp kontrol edebilirsiniz. Onayınızdan sonra baskı için işleme alınan hediye paketiniz için isteğinize göre yaldız, serigraf baskı, lokal lak, kabartma lak, gofre gibi matbaanın zenginliklerini uygulayarak baskı işlemini bitirip artık kesim bölümüne geçebiliriz.

Sizin için özel yapılan kesim bıçakları ile ilgili makinalarda kesimi yapılan ürünleriniz artık işin son kısmı olan yapım yani yapıştırma ve bantlama bölümüne gelmiş olacaktır. İşinde profesyonel yapıştırma ekibimizle hediye paketleriniz el işçiliğinde yapıştırılırken en son işlem olarak ağız kısmına çift taraflı bant yapıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir. Bu bölümde arzu ederseniz bant genişliğini sizde belirleyebilirsiniz. Arzu ederseniz kullanım veya sunum aşamasında kurdele, fiyonk gibi süsleme malzemeleri ile hediye paketinizi daha şık hale getirebilirsiniz.

Kalite kontrolü yapılan ürünleriniz tercih ettiğiniz ambalajlama ile ( koliye veya naylon poşete koyularak ) paketlenir ve üzerine açıklayıcı bilgi içeren etiketleri yapıştırılarak sevke hazır hale getirilir. Sevkiyat programına göre İstanbul içine teslim edebilir, eğer İstanbul dışında iseniz anlaşmalı kargo veya ambar firmanıza ürünlerinizi sizin adınıza teslim ederek, Bursa’dan Trabzon’a, Ankara’dan Antalya’ya, İzmir’den Adana’ya Türkiye’nin dört bir yanına sevkiyatını sağlayabiliriz. Çok mağazalı veya birden fazla noktaya sevkiyat  isteyen müşterilerimize işlerini kolaylaştırmak ve zaman tasarrufu sağlamak için lojistik destek hizmeti de vermekteyiz.

Firmalar ve bireylerin hediye paketi ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak üzere çalışan Mare Matbaa, bu alandaki ihtiyaçlara en başarılı malzemelerle cevap vermek üzere daima hazır. Böylelikle hediye paketi nerden alınır diye soran ve bir türlü nasıl alacağını bilemeyenler rahat edebilirler. Üstelik hediye paketi konusunda çok uygun fiyatlar da sağlanır. Kendinden yapışkanlı hediye paketi ve daha fazlası için Mare Matbaa firması tercih edilebilir.

Toptan Hediye Paketlerinin Satışı

Mare Matbaa kalitesiyle üretilen hazır hediye paketi seçenekleri arasında herkes dilediği ürünün siparişini verebilir. Aynı şekilde toptan hediye paketi alımı da mümkündür. Uygun fiyatlardan faydalanmak ve hediye paketi kullanımında en iyisini sunabilmek için firmanın ürünlerini keşfetmek yeterli olacaktır. Malzemesi, duruşu ve kullanımı açısından yüksek kalitenin güvencesini sunar. Kalitesi ile birlikte toptan alım olduğu için de ekonomik bir alışverişi mümkün hale getirir.

En İyi Malzemeler ve Kullanımlar İçin Tek Adres

Online olarak hediye paketi satın al hizmetini arayanlar, Mare Matbaa ile tanışmalı. Ayrıcalıklı ürünler, parlak ve dayanıklı malzemeler daima bir arada bulunuyor. Farklı hediye paketi bulma konusunda zorluk çekenler artık bu soruna veda edecek. Birbirinden şık ve kullanışlı hediye paketi modelleri tüm firma ve bireylerin ihtiyaçlarına cevap verecek. Siz de hediye paketleriniz için Mare Matbaa firmasını tercih edin ve hem fiyat hem de kalite konusunda en iyisini seçerek daima rahat edin.

FİYAT VEREBİLMEMİZ İÇİN SİZE SORUCAĞIMIZ TEKNİK DETAYLAR

Kağıt Hediye Paketi Adet ve Ebatları

Kağıt Hediye Paketi, ebatları doğru ölçmeniz (Körük x En x Boy + Kulak) fiyatı almadan önce size daha hızlı ve uygun fiyat alabilmenizi sağlar.
Hediye paketleri özellikle tasarımlarını az adetlerde deneyip devamında arttırmak isteyen veya yeni açılmış işletmelerin önünü görmek adına daha az toplam maliyetle ilerleyebilmesi açısından da tercih edilmektedir. Önemle hatırlatmak isteriz k;i piyasadaki çoğu firma gibi minimum adet sınırlamamız yoktur.

Hediye paketlerinizin fiyatını seçeceğiniz ebat, kağıt cinsi, baskı renk sayısı, laminasyon veya uygulamalar, kesim şekli, varsa sap ve aksesuar seçenekleri ile adet doğrudan etkileyecektir. Bu sebeple kafanıza takılacak her türlü soruya ve detaya yetkili arkadaşlarımız destek olarak sizi daha doğru ve hesaplı ürüne yönlendireceklerdir.

Kağıt Hediye Paketi, Kağıt Cinsi

Çok fazla kağıt çeşidi var biliyoruz, bunları bilmek zorunda olmadığınızıda biliyoruz ama çok kısa bir bilgi aradığınız ürün konusunda size yardımcı olucaktır.

Amerikan Bristol Kağıt: Dış yüzeyi beyaz pürüzsüz, İç yüzeyi kırık beyaz hafif pürüzlüdür, yapılabilen gramaj 210, 230, 250, 270 gr. Fiyata etkisi – Orta

Kuşe Kağıt: Dış ve iç yüzeyi aynı şekilde beyaz ve pürüzsüzdür, yapılabilen gramaj 170, 200, 250, 300 gr. Fiyata etkisi – Orta

Esmer Kraft: Dış ve iç yüzüyi aynı şekilde esmer ve pürüzlüdür, tapılabilen gramaj 170, 200, 250 gr. Fiyata etkisi – Düşük

Triplex Karton: Dış yüzeyi beyaz pürüzsüz, İç yüzeyi gri ve pürüzlüdür, yapılabilen gramaj 225, 270 gr. Fiyata etkisi – Düşük

1. Hamur Karton: Dış ve iç yüzeyi beyaz ve pürüzlüdür, Yapılabilen gramaj 225, 270 gr. Fiyata etkisi – Orta

Kağıt Hediye Paketi, Baskı Rengi ve Kalitesi

Kağıt Hediye Paketi, renk sayısı onun hangi makinada basılıcağını değiştirir fiyatlandırma yaparken size sorduğumuz sorulardan biridir.

Matbaanın yaldız, gofre, lak, serigraf gibi zenginliklerinin uygulanabilmesi sebebiyle firmalar tarafından az adetli taleplerde bile değişik tasarımların hayata geçirilebilmesini mümkün kılar.

Kağıt Hediye Paketi, Selefon (Laminasyon)

Ürünlere koruyucu özellik sağlar. Selefonlu üründe, baskı daha kalıcı olur, Katon Poşet daha az yıpranır ve yırtılması zorlaşır.

Mat Selefon ve Parlak Selefon en çok kullanılan Selefon çeşitleridir.

Kağıt Hediye Paketi, İp, Kordon

Hediye paketiniz için el geçmeli, delikli, pencereli gibi özel kesimler tercih ederek tasarımınızı farklı hale getirebilir böylelikle ürünlerinizin sunumunda müşterilerinizin aklında yer edebilirsiniz.

Kurdele, polyester ip, grogren, jüt ip gibi sap seçeneklerinin yanı sıra kuş gözü, klips gibi aksesuarla tasarımınızı zenginleştirebilir, hem kalitesini arttırabilir hem de hediye paketinizi taşınabilir hale getirerek poşet maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Çok fazla ip seçeneği var, en çok kullanılan Polyester İp kolay termin edilebilir, fiyatı uygundur ve renk seçeneği çok fazladır.

 • Polyester İp: Fiyata etkisi – Düşük
 • Jüt (Kraft) İp: Fiyata etkisi – Orta
 • Pamuk İp: Fiyata etkisi – Düşük
 • Burgulu İp: Fiyata etkisi – Yüksek
 • Saten Kurdela: Fiyata etkisi – Orta
 • Grogren Kurdela: Fiyata etkisi – Yüksek

Kağıt Hediye Paketi, Diğer Konular

Matbaa üretiminin kabartma, lak, yaldız gibi zenginliklerini kullandığımız bir sürü daha seçenek var, bunlarda Karton Poşeti özel gösteren ve fiyata etki eden unsurlardır.

Profesyonel el işçiliği ekibimiz ürününüze istediğiniz özel katlama türlerinde ve varsa seçtiğiniz ip, aksesuar gibi konularda temiz, kaliteli hizmet vererek sevkiyata hazır hale gelmesini sağlarlar. Bu aşamada yüksek adet kapasitemiz ile yılbaşı, bayram veya özel günler öncesinde sevkiyatlarımızı yaparak müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Dünyanın en güzel ürününü de yapsanız mağazanızda müşterinize onu verecek hediye paketiniz yoksa ne yazık ki bir anlam ifade etmiyor. Bunun bilincinde olan firmamız yaklaşık 13 yıllık perakende tecrübesi ile müşterileriyle her zaman iletişim halinde olup gerekli planlamaları yapmakta ve gerekirse erken üretim yapıp stoklu çalışarak depo ve sevkiyat kolaylığı sağlamaktadır.

Sevkiyat programına göre ürünlerinizi İstanbul içine teslim edebilir, eğer İstanbul dışında iseniz anlaşmalı kargo veya ambar firmanıza ürünlerinizi sizin adınıza teslim ederek, Bursa’dan Trabzon’a, Ankara’dan Antalya’ya, İzmir’den Adana’ya Türkiye’nin dört bir yanına sevkiyatını sağlayabiliriz. Çok mağazalı veya birden fazla noktaya sevkiyat  isteyen müşterilerimize işlerini kolaylaştırmak ve zaman tasarrufu sağlamak için lojistik destek hizmeti de vermekteyiz.

Bu bilgilendirmenin dışında, ihtiyacınıza göre az adetlerde perakende veya toptan olarak Tahtakale, Eminönü, İstoç bölgesine alternatif  Topkapı ofisimizden baskısız üründe temin edebilirsiniz.

5 Yorumlar

 • Merhaba, hediyelik ürün satışı yapan firmamız var. Müşterilerimizden sık, sık hediyelik ürünler için hediye paketi talebi alıyoruz. Bu konuda bize nasıl bir çözüm sunabilirsiniz?

 • Merhaba, yüksek miktarda alım yapacağız yaklaşık 3000 tane ancak ürünlerin teslimatı nasıl sağlanacak? Bu konu hakkında yardımcı olursanız hemen sipariş vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.