Kağıt Poşet Kullanım Alanları


Kâğıt poşet artık tüm sektörler tarafından kullanılan, Pazar yeri rekabette var olmayı, doğal yolla reklam yapmayı sağlayan en önemli araçlardandır. Kâğıt poşet ürünlerini firmanızı tanıtmak, kalıcılığınızı ve bilinirliğinizi arttırmada kullanabileceğiz en tekili yöntemlerden birisidir.

Kâğıt poşetin oldukça geniş kullanım alanları ve kapsamlı sektörlerde var olduğunu görebilirsiniz. Ayakkabı sektörü, gıda, teknoloji, zücaciye, çeşitli fuar ve organizasyonlarda kâğıt poşet ürünlerini kullanabilirsiniz.

Kağıt Poşet Çeşitleri

Kâğıt Poşet çeşitleri firmaların kullanım alanlarına göre dizayn edilebildiği gibi standart poşet çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar;

Burgu saplı kâğıt poşet, Kraft yani esmer kâğıt veya beyaz kağıt. Varak Yıldız, gofre, lak gibi seçenekler mevcut. İnce gramaj seçenekleri ile sektörünüze uygun kağıt poşet tiplerinden bastırabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

En önemli pazarlama araçlarından birisi olan kağıt poşet kullanım alanları ve imalatı hakkında daha fazla bilgiye erişmek için Topkapı ofisimize gelebilir yada bizleri arayarak firmamızdan gerekli bilgi ve güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Renk seçenekleri, logo amblem işlemleri, boyutu ve adeti için bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Dijital baskı ile sizlere hazırlayacağımız bir adet numune kağıt poşet ile şekil vereceğimiz alternatif çalışmaları da görebilirsiniz.

Maliyeti uygun ve oldukça şık bir görünüme sahip olan kağıt poşet çantalar hemen hemen her sektör tarafından tercih edilmektedir.

Özellikle perakende sektöründe yüksek yüksek adette çanta ihtiyacı olan firmalar doğrudan kağıt poşet çantalara yönelmektedirler.

Yeşil, mor, sarı, lacivert gibi birçok renk çeşidinde hazırlatabileceğiniz bu çantalar firmanıza farklı bir imaj kazandıracaktır.

Flexo ve ofset baskı seçenekleri ile naylon poşetlere göre daha az maliyetli daha çok dayanaklı olmasını sağlayabilirsiniz.

 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir