Kağıt Poşet

UCUZ DOĞAYA SAYGILI BURGU SAPLI KAĞIT POŞET

80 ile 120 gr. arasında ( tavsiye edilen 100 gr.’dır ) beyaz veya esmer kraft kağıt seçeneklerine flekso baskı ( klişe ile baskı ) yapılıp burgu ( büküm ) sap takılarak üretilen poşet türüdür.

Poşet Kullanım Alanları

Kağıt Poşet; Kozmetikten gıdaya, ayakkabıdan tekstile, kuyumdan zücaciyeye, fuar organizasyonlarından teknolijiye bir çok sektör tarafından ucuz ve şık görünümü sebebiyle tercih edilmektedir. Özellikle perakende sektöründe yüksek adet tüketen firmaların tercihi olan bu poşetler birden fazla kullanılabilmesi ile de geri dönüşüm anlamında çevre dostudur. Gündelik hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz kağıt çantalar bu anlamda da markanızın bilinirliliğini artırmak için bir reklam aracıdır.

Çalışmanızı isterseniz Topkapı ofisimizde baskıya hazır hale getirebilir, eğer mevcutta bir çalışmanız yoksa grafik departmanımız size alternatif çalışmalar yaparak arzu ederseniz 1 adet dijital baskı ile numune hazırlayarak çalışmanızın poşet üzerindeki yerleşimini görüp son halini kontrol edebilirsiniz.

Beyaz Kraft, Siyah Sap

 • Burgu Saplı Kağıt Poşet, hem ince gramaj olması, hemde el değmeden tamamı ile makinada üretilmesinden dolayı fiyat avantajı sağlar.
 • Burgu Saplı Kağıt Poşet, üzerine herhangi bir laminasyon yapılmadığı için geri dönüşümü kolaydır, yani doğa dostudur.
 • Burgu Saplı Kağıt Poşet, matbaanın verdiği (lak, gofre, varak yaldız) görsel güzellikler bu ürün gurubunda yoktur.
 • Burgu Saplı Kağıt Poşet, kağıt seçenekleri Beyaz ve Esmer Kraft olarak ikiye ayrılır.
 • Burgu Saplı Kağıt Poşet, tanınırlığı arttırmak için firmaların çok fazla tercih ettiği bir pazarlama ürünüdür.
 • Burgu Saplı Kağıt Poşet, genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir.

Kağıt Poşet

Esmer Kraft, Zemin + Siyah Baskı, Kraft Sap

Standart Burgu Saplı Kağıt Poşet

Tamamı ile makina üretimi olan bu model, ince gramaj ve el işçiliği gerektirmediği için %40 fiyat avantajı sağlar

 • Kağıt: Beyaz/Esmer Kraft Kağıt
 • Baskı: 1, 2,3 ekstra renk veya 4 (CMYK) Renk Sayısı
 • Laminasyon: Yok Selefon
 • İp: Farklı Renk Seçeneklerinde Kağıt Saplar
 • Adet: 10.000 adetten istediğiniz adete kadar.

FİYAT VEREBİLMEMİZ İÇİN SİZE SORUCAĞIMIZ TEKNİK DETAYLAR

Burgu Saplı Kağıt Poşet, Ebadı

Kağıt Poşet, ebatları doğru ölçmeniz (Körük x En x Boy) fiyatı almadan önce size daha hızlı ve uygun fiyat alabilmenizi sağlar.

Burgu Saplı Kağıt Poşet, Kağıt Cinsi

Burgu Saplı Poşet, kağıt seçenekleri Beyaz ve Esmer Kraft olarak ikiye ayrılır.

Beyaz Kraft Kağıt: Dış ve iç yüzeyi aynı şekilde beyaz ve pürüzsüzdür 90, 100, 110 gr.

Esmer Kraft Kağıt: Dış ve iç yüzeyi aynı şekilde beyaz ve pürüzsüzdür 90, 100, 110 gr.

Burgu Saplı Kağıt Poşet

Kağıt Poşet, Baskı ve Baskı Rengi

Burgu ( büküm ) saplı poşetler üst teknoloji makinalarda bobin halinde basılıp yine bobin halindeyken katlama ve yapıştırması yapılarak üretilir. Devamında kalite kontrolü yapılıp kolilenerek sevkiyata hazır hale getirilir.

Bu poşetler yüksek adet tüketimi olan müşterilerimizin tercih ettiği fiyat odaklı bir ürün grubudur. Poşetlerin üretiminde sizin tasarımınıza özel klişe yapılmakta eğer tasarımınızda değişiklik yapmak isterseniz mevcut klişe artık kullanılamamaktadır. Bu sebeple ilk tasarımı oluştururken ilerde yapacağınız değişikliklerde sizlere ekstra maliyet çıkmaması için bu detaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Yüksek adetli siparişlerinizde ise klişe bedelini firmamız üstlenmektedir.

Kağıt Poşet Ürünlerinde Uygulanan Baskı Çeşitleri

Müşterilerimizin isteği ve arzusu üzerinde özel tasarımlar yaparak satışa sunmuş olduğumuz poşet ürünlerinde, temel olarak iki çeşit baskı türleri bulunmaktadır.

Flexo ve ofset poşet baskılı çeşitleri üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimiz, özel matbaa alanlarımızda gerçekleştirilmektedir. Diğer naylon poşet çeşitlerinden daha avantajlı olan poşet ürünleri, sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile birlikte sunulmaktadır. İstenilen boyut ve ebat ölçülerinde baskı işleminden geçmekte ol

Bu ürün grubunda matbaanın yaldız, gofre, lak gibi zenginliklerini ne yazık ki uygulanamamaktadır. İstenirse selefon ( laminasyon ) yapılabilir fakat adet ve fiyat yüksekliğinden dolayı böyle bir durumda karton poşete yönlenmenizdir.

Ofset Baskı

Flexo Baskı

Kağıt Poşet, Sap Seçenekleri

Kağıt Poşet, Esmer, Beyaz, Siyah, Kırmızı standart olarak elimizde sürekli olan standart renk seçenekleridir, Yeşil, Lacivert, Mor, Turuncu ya da sizin vereceğiniz renk seçenekleride ufak bir fiyat farkı ile üretebiliyoruz.

Burgu Saplı Poşet Üretim Adedi

Burgu ( büküm ) saplı kağıt poşette üretim adedi bir boydan en az 10.000’dir fakat zaman içerisinde müşterilerimizden gelen istek ve geri bildirimler doğrultusunda standart oluşturduğumuz bazı ebatlarda 5.000 adette de hizmet verebilmekteyiz. Bunun için yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kağıt Poşetlerde Özellikleri

80 ile 120 gr. arasında ( tavsiye edilen 100 gr.’dır ) beyaz veya esmer kraft kağıt seçeneklerine flekso baskı ( klişe ile baskı ) yapılıp burgu ( büküm ) sap takılarak üretilen poşet türüdür.

Kozmetikten gıdaya, ayakkabıdan tekstile, kuyumdan zücaciyeye, fuar organizasyonlarından teknolijiye bir çok sektör tarafından ucuz ve şık görünümü sebebiyle tercih edilmektedir. Özellikle perakende sektöründe yüksek adet tüketen firmaların tercihi olan bu poşetler birden fazla kullanılabilmesi ile de geri dönüşüm anlamında çevre dostudur. Gündelik hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz kağıt çantalar bu anlamda da markanızın bilinirliliğini artırmak için bir reklam aracıdır.

Çalışmanızı isterseniz Topkapı ofisimizde baskıya hazır hale getirebilir, eğer mevcutta bir çalışmanız yoksa grafik departmanımız size alternatif çalışmalar yaparak arzu ederseniz 1 adet dijital baskı ile numune hazırlayarak çalışmanızın poşet üzerindeki yerleşimini görüp son halini kontrol edebilirsiniz.

I am text block. Click edit bu

Müşterilerimizin sıkça sorduğu bir soruya da cevap vermek isteriz. Kağıt poşetler ince gramaj olduğu için yırtılır mı ? Taşıma kapasitesi nedir ? Bu konuda öncelikle şunu vurgulamak isteriz : Poşetin kağıdının kalın olması sağlam olduğu anlamına gelmez. Mühim olan kaliteli kağıt ve tutkal ile katlama işçiliğinin düzgün yapılmasıdır.

Ayrıca bir diğer önemli husus ise doğru ebattaki poşete doğru ürünün koyulmasıdır. Eğer büyük bir poşete o poşete uygun olmayan küçük ve ağır bir ürün koyarsanız alttan sarkma yapacağı gibi kullanımı da sağlıklı olmayacaktır. Arzu ederseniz poşetin içine dip kartonu koyarak hem olası sarkmaları engelleyebilir  hem de mukavemetini arttırabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizlere info@marematbaa.com adresimizden mail ile, www.marematbaa.com adresimizden online destek ile veya 0212 567 67 13 nolu telefonumuzdan karşılıklı görüşerek irtibat kurmaktır. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacak olup, İstanbul içinde iseniz sizleri ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun çözüm önerilerinde bulunacaklardır.

Baskılı Kağıt Poşet Ürünlerinde Yer Alan Fiyat Seçenekleri

Baskı işleminden geçecek olan kağıt poşet ürünlerinin öncesinde tasarım yapan grafikerlerimiz, sizler ile iletişime geçmekte ve beğenmeniz durumunda kağıt poşet ürünlerine baskı işlemi sağlamaktadır.

Kullanılacak olan renk seçenekleri, ürünlerin boyutları ve de basılacak olan poşet sayılarına göre farklılık gösteren poşet fiyatları için firmamız, belirli gün aralıklarında indirim ya da kampanyaları düzenli olarak sunmaktadır. Sipariş sırasında en doğru fiyat bilgileri alabilmeniz için mail ya da telefon numarası üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Kağıt Poşet Fiyatları

Poşet Ebatları 5.000 10.000 50.000
8x18x24 0,65 kr 0,60 kr
12x25x31 0,75 kr 0,70 kr
12x32x41 0,90 kr 0,85 kr
20x33x33 1,20 kr 1,1 kr

* Birim fiyatlardır.   * 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.

13 Yorumlar

 • merhaba, hazır beyaz poset uzerine logo baskı üretimi yapıyor musunuz? benim max 1000 adete ihtiyacım var örnegin, beyaz üzeri siyah logo gibi…

 • Mare Matbaa ile çalıştığımız için çok mutluyum. Her türlü ihtiyaçlarımıza olumlu dönüş sağlıyorlar.

 • Hizmet, müşteri memnuniyetine verilen önem ve ürün kaliteleri harika internet üzerinden ilk defa baskı hizmeti aldım ama çok memnun kaldım.

 • Bugüne kadar bir çok firmadan hizmet aldık. Defalarca hüsrana uğradık ancak Mare Matbaa ile çalışmaya başladığımızdan beri son derece memnunuz. Hem personelleri hem ürün kaliteleri herşeyleri çok tatminkar.

 • Merhaba, bu üründen yaklaşık 1000 tane sipariş vereceğiz. Teslimat kargo ile sağlanabiliyor mu acaba?

 • Sürekli hizmet aldığım sayılı firmalardan birisidir Mare Matbaa ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim. Tekrardan kendilerinden sipariş verdim.

 • Uzun zamandır hizmet alıyoruz. Memnun muyuz diye sorarsanız fazlasıyla memnunuz. Müşteriye olan ilgi ve alakaları gerçekten harika. Bir çok yerden baskı hizmeti aldık ancak hep sorun yaşadık Mare Matbaa ile tanıştıktan sonra bütün sorunlar, problemler çözüldü.

 • Mare Matbaa gerçekten kalitesini ispat etmiş sektördeki sayılı firmalardan birisidir. Her konuda çözüm ürettiler. Çalışanlar güleryüzlü ve profesyonel.

 • Bugüne kadar binlerce sipariş verdik bir firma bu kadar mı mükemmel olur? Hiç bir çalışmada sorun yaşamadık. Aksine o kadar yardımcı oldular ki. Sipariş sürecinde tarafımıza bilgi verdiler en ince ayrıntısına kadar anlattılar.

 • Merhaba, bu poşetlere sadece logo mu basılabiliyor? Biz logonun yanında aynı zamanda firmamızın hakkında bilgisi olan bir poşet yaptırmak istiyoruz. Bu mümkün mü ?

 • Mare Matbaa’dan daha kaliteli baskı yapan bir firma görmedim. Sadece baskı değil her konuda harikalar. Sektörünün lideri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.