Karton Çanta ve Karton Torbalar

KALİTELİ KARTON ÇANTA VE TORBALAR

Firmanızın prestijini yansıtan karton çanta, müşterilerin elinde taşıdığı bir reklam aracı, ürününüzü koyduğunuz bir malzemedir. Daha kalın gramaj ile yapıldığı için defalarca kullanılabilir ve çok farlı yerlerde torbalarınızın görünmesini sağlar.

Karton Çanta

Geniş körük, dar körük, ince gramaj, kalın gramaj gibi seçeneklerde üretim yapılabilmektedir.

170 gr.’dan başlayarak 250 gr.’a kadar kağıt seçenekleri A. Bristol, Kuşe ya da Esmer Kraft Kağıt kullanılabilir.

Ofset baskı da CMYK, Tek Renk ya da çok renkli baskılar yapılabilir, Ekstra Özel Pantone Boyalarda baskı yapılabilir.

Selefon olarak, Mat Parlak, ya da renkli telefon ile özelleştirilebilir. Sefigraf baskı, sıcak varak yaldız baskı gibi baskı seçenekler, ile daha özel gösterilebilir.

Daha dayanıklı karton çantalar için altına taban kartonu, ağız kısmına takviye yapılabilir. Sap seçeceği olarak, Kurdela, Pamuk İp, Polyester İp gibi özel sap seçenekleri ile değiştirilebilir

Karton Çanta Örnekleri

Pamuk İpli Karton Çanta

Kurdele Saplı Karton Çanta örnekleri

Kurdale Saplı Karton Çanta – Torba

Karton Çanta – Torbalarda
Tasarım ve Baskı

Çalışmanızı isterseniz Topkapı ofisimizde baskıya hazır hale getirebilir, eğer mevcutta bir çalışmanız yoksa grafik departmanımız size alternatif çalışmalar yaparak 1. Hamur, Amerikan Bristol, Kuşe, Triplex, Esmer Kraft gibi çalışmanıza en uygun kağıda yönlendirerek poşetinizin en yüksek görsel zenginliğe ulaşmasında size yardımcı olacaktır.

İsterseniz 1. Hamur kağıdı seçerek laminasyona ihtiyaç duymadan fiyat faydası sağlayabilir, isterseniz de kuşe veya Amerikan Bristol gibi pürüzsüz yüzeyli bir kağıt seçerek baskınızı göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. 1. Hamur dışındaki kağıtlara mat, parlak, hologram ya da ipeksi dokunuş hissi veren kadife selefon ( laminasyon ) yaparak çantanın hem kalitesini arttırabilir hem de ekstra mukavemet sağlayabilirsiniz.

Çalışmanıza en uygun kağıdı ve laminasyon seçeneğinden sonra devamında arzu ederseniz 1 adet dijital baskı ile numune hazırlayarak çalışmanızın poşet üzerindeki yerleşimini görüp kontrol edebilirsiniz. Onayınızdan sonra baskı için işleme alınan karton çantanız için isteğinize göre yaldız, serigraf baskı, lokal lak, kabartma lak, gofre gibi matbaanın zenginliklerini uygulayarak baskı işlemini bitirip artık kesim bölümüne geçebiliriz.

Karton Çantalarda Ürün Teslimatı

Tek yapmanız gereken bizlere info@marematbaa.com adresimizden mail ile, www.marematbaa.com adresimizden online destek ile veya 0212 567 67 13 nolu telefonumuzdan karşılıklı görüşerek irtibat kurmaktır. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacak olup, İstanbul içinde iseniz sizleri ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun çözüm önerilerinde bulunacaklardır.
Körüklü Çantalar

Geniş Koruklu Karton Çanta – Torba

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]