Karton Poşet

KARTON POŞETLERİNİZ HERKESİN ELİNDE

Karton Poşet, kaliteli malzemeleri şık tasarımlarla buluşturuyor, markanızın prestijini yansıtacak karton poşetleri hizmetinize sunuyoruz. Karton Poşet matbaa üretiminin kabartma, lak, yaldız gibi zenginliklerini kullandığımız, farklı sap seçenekleri sunabildiğimiz bir ürün grubudur.

Poşet Üretimi

Karton Poşet ve Çanta; Değişik kağıt gramajlarında (tavsiye edilen 155 gr. Ile 250 gr. arasıdır ) Amerikan Bristol, Kuşe, Esmer Kraft, Birinci Hamur, Lux Triplex, Normprint, Exprint; Fantezi gibi bir çok kağıt çeşidine özellikle ofset baskı tekniği uygulanarak makine ve el işçiliği ile üretilen poşet veya çanta türüdür.

Kozmetikten gıdaya, ayakkabıdan tekstile, kuyumdan zücaciyeye, fuar organizasyonlarından teknolijiye bir çok sektör tarafından kaliteli ve şık görünümü sebebiyle tercih edilmektedir. Özellikle perakende sektöründe üst kalite ürünlerin taşınması amacıyla müşterilere sunulan bu poşetler birden fazla kullanılabilmesi ile de geri dönüşüm anlamında çevre dostudur. Gündelik hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz karton çantalar bu anlamda da markanızın bilinirliliğini artırmak için bir reklam aracıdır.

Karton Poşet Çeşitleri ve Fiyatları

El Geçmeli Karton Poşet

Karton Poşet İmalatçısı ve Toptancısı

Çalışmanızı isterseniz Topkapı ofisimizde baskıya hazır hale getirebilir, eğer mevcutta bir çalışmanız yoksa grafik departmanımız size alternatif çalışmalar yaparak 1. Hamur, Amerikan Bristol, Kuşe, Triplex, gibi beyaz yüzeyli kağıtlardan çalışmanıza en uygun kağıda yönlendirerek poşetinizin en yüksek görsel zenginliğe ulaşmasında size yardımcı olacaktır. İsterseniz 1. Hamur kağıdı seçerek laminasyona ihtiyaç duymadan fiyat faydası sağlayabilir, isterseniz de kuşe veya Amerikan Bristol gibi pürüzsüz yüzeyli bir kağıt seçerek baskınızı göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Çalışmanıza en uygun kağıdı ve laminasyon seçeneğinden sonra devamında arzu ederseniz 1 adet dijital baskı ile numune hazırlayarak çalışmanızın poşet üzerindeki yerleşimini görüp kontrol edebilirsiniz.

Matbaanın yaldız, gofre, lak, serigraf gibi zenginliklerinin uygulanabilmesi sebebiyle firmalar tarafından az adetli taleplerde bile değişik tasarımların hayata geçirilebilmesini mümkün kılar.

Poşetiniz için el geçmeli, delikli, pencereli gibi özel kesimler tercih ederek tasarımınızı farklı hale getirebilir böylelikle ürünlerinizin taşınmasında müşterilerinizin aklında yer edebilirsiniz.

Kurdele, polyester ip, grogren, jüt ip gibi sap seçeneklerinin yanı sıra kuş gözü, klips gibi aksesuarla tasarımınızı zenginleştirebilir aynı zamanda kalitesini de arttırabilirsiniz.

Karton Poşette  Profesyonel El İşçiliği

Profesyonel el işçiliği ekibimiz poşetinize istediğiniz özel katlama türlerinde ve seçtiğiniz ip, aksesuar gibi konularda temiz, kaliteli hizmet vererek ürünlerinizin sevkiyata hazır hale gelmesini sağlarlar. Bu aşamada yüksek adet kapasitemiz ile yılbaşı, bayram veya özel günler öncesinde sevkiyatlarımızı yaparak müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Dünyanın en güzel ürününü de yapsanız mağazanızda müşterinize onu verecek karton poşetiniz yoksa ne yazık ki bir anlam ifade etmiyor. Bunun bilincinde olan firmamız yaklaşık 13 yıllık perakende tecrübesi ile müşterileriyle her zaman iletişim halinde olup gerekli planlamaları yapmakta ve gerekirse erken üretim yapıp stoklu çalışarak depo ve sevkiyat kolaylığı sağlamaktadır.

Karton poşetler özellikle tasarımlarını az adetlerde deneyip devamında arttırmak isteyen veya yeni açılmış işletmelerin önünü görmek adına daha az toplam maliyetle ilerleyebilmesi açısından da tercih edilmektedir. Önemle hatırlatmak isteriz k;i piyasadaki çoğu firma gibi minimum adet sınırlamamız yoktur.

Kuşe Kağıt, Tek Renk Baskı, Polyester İp

Karton poşetinizin fiyatını seçeceğiniz ebat, kağıt cinsi, baskı renk sayısı, laminasyon veya uygulamalar, kesim şekli, sap ve aksesuar seçenekleri ile adet doğrudan etkileyecektir. Bu sebeple kafanıza takılacak her türlü soruya ve detaya yetkili arkadaşlarımız destek olarak sizi daha doğru ve hesaplı ürüne yönlendireceklerdir.

Sevkiyat programına göre ürünlerinizi İstanbul içine teslim edebilir, eğer İstanbul dışında iseniz anlaşmalı kargo veya ambar firmanıza ürünlerinizi sizin adınıza teslim ederek, Bursa’dan Trabzon’a, Ankara’dan Antalya’ya, İzmir’den Adana’ya Türkiye’nin dört bir yanına sevkiyatını sağlayabiliriz. Çok mağazalı veya birden fazla noktaya sevkiyat isteyen müşterilerimize işlerini kolaylaştırmak ve zaman tasarrufu sağlamak için lojistik destek hizmeti de vermekteyiz.

Bu bilgilendirmenin dışında, ihtiyacınıza göre az adetlerde perakende veya toptan olarak Tahtakale, Eminönü, İstoç bölgesine alternatif Topkapı ofisimizden baskısız üründe temin edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizlere info@marematbaa.com adresimizden mail ile, www.marematbaa.com adresimizden online destek ile veya 0212 567 67 13 nolu telefonumuzdan karşılıklı görüşerek irtibat kurmaktır. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacak olup, İstanbul içinde iseniz sizleri ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun çözüm önerilerinde bulunacaklardır.

A. Bristol Kağıt, Tek Renk Baskı, Bronz Varak Yaldız, Polyester İp

İpli Karton Poşet Nedir ? Baskı Fiyatları

Bristrol Kağıt, 4 Renk Baskı, Polyester İp

Standart Karton Poşet

Müşterilerin en çok tercihi ettiği modeldir. Ekstra özellik kullanmadan standart matbaa teknikleri uygulanarak size teslim edilir.

 • Kağıt: Amerikan Bristol Kağıt , Kuşe Kağıt
 • Baskı: 1, 2 ekstra renk veya 4(CMYK) Renk Sayısı
 • Laminasyon: Mat veya Parlak Selefon
 • İp: Polyester İp
 • Adet: 250 adetten istediğiniz adete kadar.

Ucuz Kraft Poşet

Hem selefon yapılmasına ihtiyaç yoktur hemde daha ince gramajlarda üretim yapıldığı için standart poşetlere göre %20 fiyat avantajı sağlar.

 • Kağıt: Beyaz 1. Hamur Kağıt veya Esmer Kraft Kağıt, Triplex Karton
 • Baskı: 1, 2 ekstra renk veya 4(CMYK) Renk Sayısı
 • Laminasyon: Yok
 • İp: Polyester İp
 • Adet: 250 adetten istediğiniz adete kadar.

Esmer Kraft Kağıt, Tek Renk Baskı, Polyester İp

Karton Poşet

Kurdale Saplı Karton Poşet

Özel Karton Poşet

Matbaanın bütün zenginliklerini kullanabilirsiniz, firmanızın prestijine katkı sağlar.

 • Kağıt: Amerikan Bristol Kağıt, Kuşe Kağıt, Beyaz 1. Hamur Kağıt, Esmer Kraft Kağıt, Triplex Karton ya da Fantazi Kağıt
 • Baskı: 1, 2,3,4,5,6,7,8 ekstra renk veya 4(CMYK) Renk Sayısı
 • Laminasyon: Mat, Parlak, Renkli, Hologram Selefon
 • Yaldız: Altın, Gümüş, Bronz, Hologram ve bir sürü renk seçeneği
 • Gofre: Logo ya da yazıya kabartma ve ezme şeklinde uygulanabiliyor
 • Serigraf: Lak, Sim, Kazı Kazan, Kumlu Lak
 • İp: Polyester, Pamuk, Kağıt İp, Kurdela, Jüt İp ya da El geçmeli
 • Adet: 500 adetten istediğiniz adete kadar.

FİYAT VEREBİLMEMİZ İÇİN SİZE SORUCAĞIMIZ TEKNİK DETAYLAR

Karton Poşet, Ebadı

Karton Poşet, ebatları doğru ölçmeniz (Körük x En x Boy) fiyatı almadan önce size daha hızlı ve uygun fiyat alabilmenizi sağlar.

Karton Poşet, Kağıt Cinsi

Çok fazla kağıt çeşidi var biliyoruz, bunları bilmek zorunda olmadığınızıda biliyoruz ama çok kısa bir bilgi aradığınız ürün konusunda size yardımcı olucaktır.

Amerikan Bristol Kağıt: Dış yüzeyi beyaz pürüzsüz, İç yüzeyi kırık beyaz hafif pürüzlüdür, yapılabilen gramaj 210, 230, 250, 270 gr. Fiyata etkisi – Orta

Kuşe Kağıt: Dış ve iç yüzeyi aynı şekilde beyaz ve pürüzsüzdür, yapılabilen gramaj 170, 200, 250, 300 gr. Fiyata etkisi – Orta

Esmer Kraft: Dış ve iç yüzüyi aynı şekilde esmer ve pürüzlüdür, tapılabilen gramaj 170, 200, 250 gr. Fiyata etkisi – Düşük

Triplex Karton: Dış yüzeyi beyaz pürüzsüz, İç yüzeyi gri ve pürüzlüdür, yapılabilen gramaj 225, 270 gr. Fiyata etkisi – Düşük

1. Hamur Karton: Dış ve iç yüzeyi beyaz ve pürüzlüdür, Yapılabilen gramaj 225, 270 gr. Fiyata etkisi – Orta

Karton Poşet, Baskı Rengi

Karton Poşet, renk sayısı onun hangi makinada basılıcağını değiştirir fiyatlandırma yaparken size sorduğumuz sorulardan biridir.

Karton Poşet Ürünlerinde Renk Seçimi Fiyatı Etkiler mi?

Yüksek teknolojik baskı makineleri sayesinde ortaya çıkarılan karton poşet ürünlerinde, fiyat konusunda özen gösterilen durumlardan birisi de renk seçimleridir. Karton poşet ürünlerinde yer alacak olan renk çeşitlerine göre seçilen baskı cihazları, dolayısı ile fiyatlarda artış ya da düşüş olması yönünde değişikliğe neden olmaktadır. Site üzerinden en kendinize en uygun olan karton poşet toptan fiyat bilgilerine kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Karton Poşet, Selefon (Laminasyon)

Ürünlere koruyucu özellik sağlar. Selefonlu üründe, baskı daha kalıcı olur, Katon Poşet daha az yıpranır ve yırtılması zorlaşır.

Mat Selefon ve Parlak Selefon en çok kullanılan Selefon çeşitleridir.

Selefon

Karton Poşet, İp, Kordon

Çok fazla ip seçeneği var, en çok kullanılan Polyester İp kolay termin edilebilir, fiyatı uygundur ve renk seçeneği çok fazladır.

 • Polyester İp: Fiyata etkisi – Düşük
 • Jüt (Kraft) İp: Fiyata etkisi – Orta
 • Pamuk İp: Fiyata etkisi – Düşük
 • Burgulu İp: Fiyata etkisi – Yüksek
 • Saten Kurdela: Fiyata etkisi – Orta
 • Grogren Kurdela: Fiyata etkisi – Yüksek

Karton Poşet, Diğer Konular

Matbaa üretiminin kabartma, lak, yaldız gibi zenginliklerini kullandığımız bir sürü daha seçenek var, bunlarda Karton Poşeti özel gösteren ve fiyata etki eden unsurlardır.

Merak ettiğiniz tüm konular ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

14 Yorumlar

 • Firmamız için yüklü miktarda karton poşet siparişi verdik. Bu kadar hızlı olacağını hiç düşünmemiştik. Gerçekten harika kısa sürede elimize ulaştı ürünler kalitesi de gerçekten güzel.

 • Uzun süredir Mare Matbaa ile çalışıyoruz. Şunu çok rahat diyebilirim ki, hizmet kaliteleri gerçekten çok iyi fiyat olarak da son derece uygun fiyatlı.

 • Merhaba, parlak karton poşet bastırmak istiyoruz. Böyle bir hizmetiniz mevcut mu acaba?

 • Ürün kaliteleri gerçekten harika olan bir firma. Ne kadar memnun kaldığımızı burada yazarak anlatamam bu hafta tekrardan sipariş vereceğiz.

 • Hizmet kalitesi ve müşteriye verilen önem gerçekten harika. Böyle hırslı ve azimli çalışan bir firma görmedim daha önce

 • merhaba ben işyerımı yenı actım hedıyelık esya uzerıne uygun fıatlı kraft canta olarak nasıl bır fıatlandırma yapabılırsınız

 • Merhaba, oldukça fazla karton poşet bastırmak istiyoruz. 1000 adet fiyatını öğrenebilir miyim? Duruma göre bu değer 10 katına kadar çıkacak.

 • Merhaba, karton poşetler ince kartondan mı yoksa kalın kartondan mı yapılıyor? 1000 adet fiyatı nedir?

 • Merhaba, yeni yasa ile beraber normal poşetler ücretli oldu. Bizde müşterilerimiz için karton poşet bastırmak ve bunları satmak istiyoruz. Yüksek miktarlarda alım yapacağız fiyat bilgisini tarafımıza iletebilir misiniz?

 • Karton poşet bastırmak istiyoruz. Size sitenizde ki mail adresiniz üzerinden yazdım. Tarafıma dönüş sağlar mısınız?

 • Merhaba, yüksek miktarda ürün alacağız ancak bunların gönderimini kargo ile sağlayabilir misiniz?

 • Mare Matbaa ile yaklaşık 2 yıldır çalışıyoruz. Bugüne kadar yüzlerce sipariş geçtik ve binlerce ürün elimize ulaştı. Baskılarda en küçük hata yoktu kargo süreleri gerçekten çok iyiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.