Kendinden Yapışkanlı Hediye Paketi


Hediye paketleri günümüzde en sık kullanılan sunum araçlarındandır. Birçok sektör mağazalar, zücaciyeler, kuyumcular, pastaneler ve daha birçok sektör hediye paketlerini kullanmaktalar.

Günümüz de doğa için yapılabilecek en önemli konulardan biriside şüphesiz ki naylon poşet kullanılmamasıdır. Naylon poşetler uzun yıllar doğada kaldığı için çevremize zarar vermektedir.

Bunun yerine karton veya kağıt çanta ve poşetlerden kullanmak çevremizde doğada erimeyen atık maddelerin oluşumunu engellemeye yarar.

Hediye paketleri çeşitleri oldukça fazladır. Bunlardan en sık kullanılanı ise kendinden yapışkanlı hediye paketleridir.

Kullanımı kolay ve oldukça şık bir görünüme sahip olan kendinden yapışkanlı paketlemeler en sık tekstil mağazalarında tercih edilmektedir.

Ayrıca takı ve mücevher alanında da kendinden yapışkanlı hediye paketlemelerine oldukça rağbet gösterilmektedir. Yapışkanlı olması ile içerisinde bulunan hediyenin korunaklı olması sağlanır.

Çeşitli banklarla hediye paketlerinin güzel görünümünü bozmak yerine sadece tek bir yerden paketin yapışkanlı lığını ve  şık görünümü asla bozmamaktadır.

Doğayı Korumak İçin Kağıt Hediye Paketlerini Kullanın

Kağıt, karton, Kraft ve tüm hediye paketi çeşitlerini yapışkanlı olarak sipariş verebilirsiniz. Hediye paketlerinin kağıt cinsleri ise, Amerikan Bristol Kağıt, Kuşe Kağıt, Esmer Kraft, Triplex Karton.

Hediye paketlerinde dilerseniz askılı modellere de yönelebilirsiniz. Bu askılar için ip seçenekleri de bulunmaktadır.

Polyester ip, Kraft (jüt) ip, pamuk ip, burgulu ip, saten kurdele,  grogren kurdele arasından dilediğinizi hediye paketi askısı olarak da seçebilirsiniz.

Özel tasarıma sahip hediye paketleri için de günümüzde en sık tercih edilen model mekik hediye paketidir. Farkındalık yaratmak ve müşterileriniz de kalıcı bir iz bırakmak adına mekik hediye paketini tercih edebilirsiniz.

Müşterilerinizin en sık tercih ettiği model klasik kağıt hediye paketidir. Ekstra masrafa ya da modele ihtiyaç duymayan sektörlerin ciddi modası halini alan bu klasik yapışkanlı hediye paketini toptan sipariş verebilirsiniz.

Standart matbaa tekniklerinin uygulandığı, en az minimum 250 adet sipariş verebildiğiniz maliyeti oldukça düşük ancak kullanım alanı çokça geniş olan bir üründür.

Tüm hediye paketlerimiz çeşitlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi ve işlem için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.