Kraft Karton Çanta ve Torbalar

ŞIK GÖRÜNÜMLÜ KRAFT KARTON ÇANTA VE TORBALAR

Kraft Karton Çanta ve Torbalar; En az 155 gr.’dan başlayarak 270 gr.’a kadar basılabilen Esmer Kraft Çantalar, laminasyon yapılmadığı için yüksek geri dönüşüm oranına sahiptir, bu yüzden daha az karbon salınımı ve ağaç kesimine destek olmaktadır.

Kraft Karton Çanta

Kraft Karton Çanta; Koyu zemin renginden dolayı çok canlı baskı yapılamamaktadır, çok renkli baskılar koyu zemine basıldığı zaman canlılığı azalır bu sebeple, genel olarak tek renk ya da iki renk ofset baskı yapılmaktadır.

Laminasyon yapılamadığı diğer karton torbalar gibi parlak yapılamamaktadır.

Koyu zemini sayesinde Esmer Kraft Çanta ve Torba, Ofset Siyah, Bayrak Kırmızı, Lacivertt gibi renkleri çok güzel göstermektedir, Serigrafik baskı ile Beyaz renkte basılabilen Kraft Torbalar, Sıcak Baskı olarak nitelendirdiğimiz Varak Baskılarda Altın, Gümüş, Bronz ya da renkli baskılar ürünü görünümünü ve kalitesini arttırır.

İp Seçenekleri konusunda en uygun çözüm her zamanki gibi polyester iptir, ancak ana yapısı plastik olduğu için ürünle tam eşleşmemektedir. Esmer Kraft Çantalarda Jüt İp (Kahverengi kılçıklı doğal ip) en çok beğenilen ve ürünü doğal gösteren bir ip (sap) çeşididir.

esmer kraft çanta çeşitleri örnekleri

Esmer Kraft Çanta

kraft torba çeşitleri

Esmer Kraft Torba

Kraft Çanta ve Torba Baskı ve Tasarım

Çalışmanızı isterseniz Topkapı ofisimizde baskıya hazır hale getirebilir, eğer mevcutta bir çalışmanız yoksa grafik departmanımız size alternatif çalışmalar yaparak işi onayınıza sunarız. Kağıdın naturel renginden dolayı açık renk baskıları ( ufakta olsa renk sapmalarına neden olacaktır ), emici yüzeyinden dolayı ise zemin baskılı  çalışmaları tavsiye etmemekteyiz. Bu konuda detaylı açıklamayı yetkili arkadaşlarımız mevcut numuneler üzerinden sizlere açıklayacaktır.

Devamında arzu ederseniz 1 adet dijital baskı ile numune hazırlayarak çalışmanızın poşet üzerindeki yerleşimini görüp kontrol edebilirsiniz. Onayınızdan sonra baskı için işleme alınan poşetiniz için isteğinize göre yaldız, serigraf baskı, gofre işlemlerini yaparak üretimin bir diğer ayağı olan kesim bölümüne geçiyoruz.

Sizin için özel yapılan kesim bıçakları ile ilgili makinalarda kesimi yapılan poşetleriniz artık işin son kısmı olan yapım yani yapıştırma bölümüne gelmiş olacaktır. İşinde profesyonel yapıştırma ekibimizle poşetleriniz el işçiliğinde yapıştırılırken isteğinize göre mukavemeti arttırmak için poşetin ağız kısmına takviye koyabiliriz. Seçtiğiniz sap seçeneği takıldıktan sonra kalite kontrolü yapılan poşetleriniz tercih ettiğiniz ambalajlama ile ( koliye veya naylon poşete koyularak ) paketlenir ve üzerine açıklayıcı bilgi içeren etiketleri yapıştırılarak sevke hazır hale getirilir.

Kraft Çanta ve Torba Teslimatı

Sevkiyat programına göre İstanbul içine teslim edebilir, eğer İstanbul dışında iseniz anlaşmalı kargo veya ambar firmanıza ürünlerinizi sizin adınıza teslim ederek, Bursa’dan Trabzon’a, Ankara’dan Antalya’ya, İzmir’den Adana’ya Türkiye’nin dört bir yanına sevkiyatını sağlayabiliriz. Çok mağazalı veya birden fazla noktaya sevkiyat  isteyen müşterilerimize işlerini kolaylaştırmak ve zaman tasarrufu sağlamak için lojistik destek hizmeti de vermekteyiz.

Bu bilgilendirmenin dışında, ihtiyacınıza göre az adetlerde perakende veya toptan olarak Tahtakale, Eminönü, İstoç bölgesine alternatif  Topkapı ofisimizden de baskısız ürün temin edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizlere info@marematbaa.com adresimizden mail ile, www.marematbaa.com adresimizden online destek ile veya 0212 567 67 13 nolu telefonumuzdan karşılıklı görüşerek irtibat kurmaktır. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacak olup, İstanbul içinde iseniz sizleri ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun çözüm önerilerinde bulunacaklardır.

kraft çanta ve torba baskısı

Esmer Kraft Çanta

4 Yorumlar

  • Son derece memnun olduğum nadir işletmelerdendir Mare Matbaa. Bugüne kadar bütün isteklerimize olumlu cevaplar verdiler.

  • Kraft karton, poşet satın almak istiyoruz. Mail adresinizden tarafınıza ulaştık yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.