Markalar İçin Karton Çantaları


İnsanların karton çanta hediye eden yerlerden alışveriş yaparak bu çantaları günlük hayatlarında kullanma eğilimleri vardır. Bu eğilimi avantajınıza kullanabilirseniz hem rakiplerinizin önüne geçmiş olursunuz hem de yeni müşterilere ulaşacak bir pazarlama stratejisi yürütmüş olursunuz.

Dikkat çekici bir tasarımla hazırlanmış kullanışlı bir karton çanta marka bilinirliğinizi ve marka prestijinizi arttırma noktasında maliyeti düşük ancak performansı yüksek bir pazarlama aracı olacaktır.

Pastaneler, Tekstil, Ayakkabı, Aksesuar, Kozmetik, Züccaciye, Saat, Mücevher Mağazaları, Hastaneler, Eğitim Kurumları başta olmak üzere hemen hemen her sektörden markalar karton çantaları olmazsa olmaz bir pazarlama aracı olarak görüyorlar.

Özellikle çok sayıda firmanın katılım gösterdiği sektörel fuarlarda rakipler arasından sıyrılmak ve dikkat çekmek için fuar standını ziyaret edenlere karton çanta içinde kurumsal promosyon ürünleri hediye etmek geleneksel ve etkili bir pazarlama faaliyeti olarak katılımcı firmalar tarafından uzun yıllardır kullanılıyor.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir