S.S.S.

KARTON ÇANTALARINIZ HERKESİN ELİNDE

Sıkça Sorulan Sorulardan Bazıları

Sipariş Verme?

Sunulan ürünlerden sipariş edebilmek için siparişinizi belirledikten sonra tasarım dosyalarınızı, PDF, PSD, AI, INDD formatlarında mail atmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya baskıya uygun ise posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
Ödemenizi kredi kartı, havale ya da nakit olarak yapabilirsiniz.
Tasarım hizmeti veriyor musunuz?
Vereceğiniz siparişler için tasarım desteği verilmektir. Ayrıca basılacak ürünün bıçak izi, tasarımlarının nasıl yapılacağı konusundada destek verilmektedir.
Dosya Yükleme

Dosya Yükle kısmından ai (adobe illustrator), psd (adobe photoshop), ind (adobe indesign), pdf, dosya türleri ile çalışmalarınızı yükleyebilirsiniz.

Ürünüm hatalı teslim edildi. Ne yapmalıyım?

Kargo elemanından teslim almadan önce ambalajın zarar gördüğünü, ürünlerin deforme olduğunu fark ederseniz ürünü teslim almayınız. Paketi teslim aldıktan sonra ürünle alakalı yaşadığınız her türlü sorunla ilgili 0212 567 67 13 nolu telefondan ulaşıp, sorununuzun çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?
Üretim süreleri ürünlere göre değişmektedir. Baskı onayınız ardından ürünler üretime alınmakta ve belirtilen üretim süreleri sonunda istediğiniz şekilde teslim edilir.
Kargo
Mare Matbaa’da kendi araçlarımız ile İstanbul içi teslimat yapmaktayız. Tüm kargo gönderim hizmetleri ve ambarlardan gönderim yapılmaktadır.
Hangi üründe hangi kağıt kullanmalıyım?
  • Karton Poşet – A. Bristol
  • Kartvizit – Kuşe Kağıt
  • Hediye Paketi – 1. Hamur
  • Kutu – Amerikan Bristol
  • Katalog – Kuşe
  • Etike – Fantazi Kağıt