Toptan Karton Çanta İmalatı

karton canta cesitleri

karton canta cesitleri


Şık tasarımların hediyeler ile birlikte sunulması harika bir deneyimdir. Karton çantalar ile sevdiklerinize edeceğiniz armağanlar daha da değerlenir ve uzun yıllar karton çantalarda saklanabilir.

Firma sahiplerinin son yıllarda klasik torba çeşitlerinden uzaklaşarak, kalıcı, dizaynı muhteşem karton çantalara yönelmesi ile toptan karton çanta imalatı da zirveye çıkmıştır.

Züccaciyeden, kuyumculuğa, tekstilden, kozmetiğe her alanda kullanılan karton çantalar uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Doğal bir reklam pazarı oluşturan çantalar elden ele gezerek reklamınızı yaymaya devam eder.

Üzerine markanızın imajını yansıtıcı logo tasarımı, yada istediğiniz grafik tasarımı entegre ederek marka bilinirliğinizin artışında bu kanalı kullanmalısınız. Uygun fiyatı ve göz alıcı tasarımları ile karton çanta modelleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Üst kalite estetiğe sahip olan karton çanta ve karton poşetler, birçok çeşide sahiptir.

 • El geçmeli karton poşet
 • İpli karton çanta
 • Beyaz karton poşet

Sektörünüze göre ihtiyacınız olan karton çanta- poşet seçeneklerinden dilediğiniz ebat ve ölçülere, dilediğiniz tasarım çalışmalarına sahip olabilirsiniz. Her alanda kullanılan karton poşetler, kuşe veya Amerikan Bristol ile de zengin görünüme ulaştırılabilir.

Karton çantalarınıza vereceğiniz tasarımda sizi veya firmanızı, markanızı temsil edici tüm detaylara dikkat etmelisiniz. Kalitesi ve görsel estetiği ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

karton canta

Karton Poşet ve Karton Torba Çeşitleri

Varak, yaldızlı, lak gibi tüm seçeneklerden dilediğinizi örnek olarak talep edebilir ve toptan basım için ön görülen karton poşeti inceleyebilirsiniz.

Karton poşetinizi çeşitli aksesuarlar ile zenginleştirebilir, farkındalık yaratarak bilinirliğinizi müşteri odaklı memnuniyeti arttırarak sağlayabilirsiniz.

Diğer seçenekler arasında daha az maliyete sahip olabileceğiniz Kraft poşet çeşitleri de yeni firma sahiplerini memnun edecektir. Deneme amaçlı sahip olmak istediğiniz karton çanta çeşitleri emin olun ki klasik poşet ve çanta çeşitlerine göre daha kaliteli ve ergonomik olacaktır.

Büyük ebatlarda ihtiyacınız olan poşet çeşiti için ise karton torba modellerine yönelmelisiniz. Örneğin tekstil alanında bulunan mağazanız için yüksek alışveriş kitlesine sahip kişilere küçük karton poşetlerden çok sayıda paket hazırlamak yerine sadece bir veya iki adet karton torba ile alışverişlerini zenginleştirebilirsiniz.

Karton poşetler beyaz, esmer ve Kraft olarak değişiklik gösterir. Elbette talebe ve yapılabilme durumuna göre farklı renk seçeneklerin de de karton çantalara sahip olabilirsiniz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Blog

16 Yorumlar

 • Merhaba, toptan çanta yaptırmak istiyoruz ancak bu çantaların üzerinde markamıza ait logo ve gerekli bilgiler yer alacak bu konuda yardımcı olmanız mümkün müdür?

 • Daha önce buradan çanta baskısı yaptırmıştım çok memnun kaldım. Kısa süre içerisinde ürün elime ulaştı.

 • Araştırmalarım sonucu Mare Matbaa ile tanıştım. Kendilerinden bir çok hizmet aldım. Son derece memnunum ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

 • Kendileriyle bir çok işte çalıştık. Kargo süreleri dahil olmak üzere her konuda harika işçilik çıkarıyorlar tamamen müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma.

 • Baskı konusunda hizmet alınabilecek firmaların başında geliyor harika baskı yapıyorlar.

 • Bugüne kadar buradan bir çok baskı yaptırdım. Çok güzel işçilik çıkarıyorlar teşekkür ederim.

 • Merhaba, Mare Matbaa’dan uzun süredir hizmet alıyorum. Gerek kutu basımında gerekse diğer basım işlerinde çok, çok kaliteli işler çıkarıyorlar.

 • Giyim mağazamız müşterilerine vermek için karton çanta siparişi vermiştik. Kısa süre içerisinde elimize ulaştı ve gerçekten çok memnun kaldık. Çantalar ve baskıları gerçekten çok kaliteli. Başarılarınızın devamını diler, iyi günler dilerim.

 • Mare Matbaa, gerçekten işinde profesyonel bir firmadır. Daha önce defalarca farklı kategorilerde sipariş verdim. Hepsinden de oldukça memnun kaldım.

 • İşletmemiz için kendilerinden özel çanta baskı hizmeti aldık. Memnun kaldık çalışmanızı tavsiye ederim.

 • Mare Matbaa ile uzun süredir çalışıyoruz. Kurumsal ürünlerimiz için kendilerinden destek aldık. Biz firma olarak memnunuz denemek isteyenlere tavsiye ediyoruz.

 • Mare Matbaa ile uzun süredir çalışmalaırmızı sürdürüyoruz. Kendilerinden bir çok hizmet aldık ve hepsinde de son derece memnun kaldık.

 • Hem tasarım hem baskı işlerimize kendileri çok iyi çözüm oluyorlar. İlgi ve alakalarından dolayı bütün personellerine teşekkür ederim.

 • Mare Matbaa ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyoruz. Kendileri son derece müşteri memnuniyetine önem veren birileri. Bugüne kadar defalarca sipariş verdim hepsinden de memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir